Ana Sayfa Kurumsal

Kurumsal

Zağnoz Köprüsü

Trabzon.net.tr, Trabzon'un tanıtımı ve gelişen teknoloji ile internet üzerinden e-hizmetler sunmayı amaçlayan sanal projemizin omurgasını oluşturmaktadır. Turizmin ülke sınırlarını aşan boyutu nedeniyle sitemiz, Trabzon'un tanıtılmasına yönelik mücadelesinde işbirliklerinin gerçekleşmesine de imkanlar dahilinde katkı sağlayacaktır. Sitemiz, Trabzon hakkında merak edilen tarihi ve kültürel bilgilerin, fotoğrafların, otel, restaurant ve konaklama bilgilerin yer aldığı, zaman zaman da bölge hakkında öne çıkan haberlerin yayınlandığı, kullanıcılarımızın da interaktif katılımıyla (Fotoğraf, video, yorum, haber, makale vb.) paylaşımda bulunabildiği "Turizm ve Tatil Rehberi" niteliğinde hizmet veren bir içerik platformu özelliğiyle geliştirilmektedir.

Sürekli el altında bulunacak bir bilgi kaynağı olması amacıyla hazırlanan bu Trabzon Tatil ve Gezi Rehberi'nin, gerek kişisel, gerekse kurumsal birçok ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlamak için çalışıyoruz.

İnternet sitemiz ve iOS/Android platformlar için mobil cihazlarınız üzerinden erişebileceğiniz uygulamalar geliştirerek hayatınızı kolaylaştıracak yeniliklerle kullanıcılarımıza hizmet vereceğiz.

Örneklemek gerekirse Trabzon'da;

  • Gezilmesi gereken yerler nerede ve nasıl gidilir?
  • Tarihi ve kültürel zenginlikler nelerdir?
  • Yöresel yemekleri nerde tadılır?
  • Nereden araba kiralanır?
  • Milli parklar ve mesire alanları nerelerdedir?
  • Trabzon'dan gitmeden neler yapılmalı?

gibi aklınıza ilk gelecek sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir platform olarak tasarlıyoruz. Amacımız, bilgi çağının yeni imkanlarını kullanımınıza sunarak hayatınızı kolaylaştırmaktır.

Doğu Karadeniz'de ve Trabzon'da hızla gelişen bir sektör olan Ekolojik Turizm, diğer bir adıyla Eko-Turizm daha az geçilmiş yollardan gitmek, doğal hazineleri ilk elden görmek, kırsal alanda dinlenmek, geleneksel / yöresel mutfağın keyfini sürmek ve en önemlisi de çevreyi korumak isteyenleri kendine çeken turizm sektörü olarak bölgede kendisinden söz ettirmektedir. Sahip olduğu doğal değerler göz önünde bulundurulduğunda Doğu Karadeniz'in Ekoturizm açısından Türkiye'nin lideri haline gelmesi kaçınılmazdır. Ümit ediyoruz ki Trabzon Eko-Turizm alanında hakettiği değeri en kısa süre içerisinde görecek ve bölgenin tanıtımında üstlendiği rolün yanında ekonomik olarak kalkınmasında da önemli bir rol alacaktır.

Hazırlamakta olduğumuz platform, bu sorulara basitçe cevap vermenin de ötesine geçerek, içerdiği firmaları tam anlamıyla kullanıcılara tanıtmak ve etkileşime geçmelerini sağlamayı planlıyor. Firma hizmetleri, sektörel bilgileri, firma hizmetleri, ürün yelpazesi, interaktif satış, satış sonrası destek ve müşterinin firmayla yapmış olduğu ticaret sonrası memnuniyetini / şikayetini dile getirebileceği yorumlara yer verilecektir. Böylece kullanıcıların doğru firma ile temas kurarak zaman kaybının en aza inmesini amaçlıyoruz.

İnteraktif platform sayesinde rehberdeki bilgiler, fotoğraflar, firmalar ve kategoriler kullanıcıların beğeni / ihtiyaçları doğrultusunda görevli ekibimizce sürekli güncellenerek artırılacaktır.

Saygılarımızla.

Trabzon Tatil ve Gezi Rehberi ekibi.

Exit mobile version