Ana Sayfa Trabzon Konaklama Trabzon Polisevi

Trabzon Polisevi

0

Trabzon Polisevi

Trabzon Polisevi otel bölümünde tüm odalarda televizyon, klima, mini buzdolabı, saç kurutma makinası, kablosuz internet, dahili telefon, eşya dolabı, merkezi ısıtma ve 24 saat sıcak su vardır. 16 adet 3 kişilik oda, 8 aile odası ve 4 süit oda olmak üzere 28 oda 68 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Trabzon Polisevi restoran bölümü 150 kişilik kapasitesi vardır. Restoranda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmetleri verilmektedir. Polisevi Restoran bölümünde ve bahçesinde açık alanda düğün, nişan vb. organizasyonlar yapılmaya elverişlidir.

Trabzon Polisevi ayrıca düzenlenecek kurs ve seminerler için 40 kişilik eğitim salonuna sahiptir.

Tesiste Polisler, Polis yakınları ve onaylı izin almış olan ziyaretçiler kalabilmektedir.

Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için aşağıdaki telefondan irtibata geçmeniz gerekmektedir. Web sitemizde Trabzon Polisevi hakkında bilgi içeren özel bir sayfa olarak hazırlanmıştır.

POLİSEVİNDE KİMLER KALABİLİR

  • Emniyet Teşkilatı birimlerinde çalışan personel,  Emniyet Teşkilatı emeklileri ve görev malulleri kendileri ve refakatinde gelenler doğrudan Teşkilat kimliklerini göstermek suretiyle Polisevi Şube Müdürlüğü otel bölümünden faydalananır.
  •  Emniyet Teşkilatı şehit, gazi, vazife malulü personeli yakınları Şehit/Gazi/Malul Yakını Giriş Kartı ile kendileri ve refakatinde gelenler faydalanır. Personeli yakınları ise Mensup Yakını Giriş Kartı ile Polisevi otel bölümünden faydalanır.
  • Kamu kurumu personeli, kendileri ve refakatinde gelen eş, çocuk, anne, baba ve eşinin anne babası kamu kurumu personelinin görev belgesi, senelik izinde ise senelik izin belgesi, raporlu ise hastalık izin belgesi, geçici görevli ise geçici görev belgesi, yeni ataması olan personelin ise atama belgesini ibraz etmeleri durumunda konaklama hizmetinden faydalanır.
  • Kamu kurumu personeli veya Emniyet Mensubu olmayan vatandaşlar ise Emniyet Teşkilatı birimlerinde çalışan personelin referans olduğunu belirttiği dilekçesi ve kurum kimlik fotokopisiyle onaylı misafir tarifesiyle konaklama hizmetinden yararlanır.

TRABZON POLiS EVi 2023 FiYAT LiSTESi

 

ODA TİPİ

KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Teşkilat Mensubu

Kamu Mensubu

Onaylı Misafir

Yabancı Konuk

2 veya Daha Fazla Yataklı Oda
Tek Yatak
200,00 TL 400,00 TL
ÇİFT KİŞİLİK
(Double Yatak Bulunan Oda)
400,00 TL 800,00 TL
AİLE ODASI
(Double + 1 Tek Yatak)
600,00 TL 1200,00 TL
Ultra VIP Oda
özel yatak odası, özel konum,özel dizaynlı tefriş ve oda ikramı
800,00 TL 1600,00 TL

TRABZON POLiS EVi ULAŞIM BiLGiLERi

Trabzon Polisevi gerek şehir merkezinden gerek il dışından gelenler için rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumda bulunmaktadır. Şehir merkezinden hareket eden Pelitli Dolmuşları ile gece saat:00.00’a kadar ulaşılması mümkün. Trabzon Havalimanı yaklaşık 1 kilometre mesafede olup yürüyerek de rahatlıkla gidilebilir. Trabzon Otogar ise yaklaşık 4 kilometre mesafede olup düzenli olarak dolmuş seferleri (Pelitli Dolmuşları) bulunmaktadır. Ayrıca aşağıdaki haritadan yol tarifi alarak aracınızla ulaşmak için Polisevi için rota oluşturabilirsiniz.

TRABZON POLiSEVi İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Yeşilköy Mh., 61010 Pelitli Ortahisar/Trabzon
E-Posta : trabzonpolisevi@egm.gov.tr
Telefon : 0 462 334 46 2930
Fax : 0 462 334 46 31

YORUM YOK

FİKRİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version