Ana Sayfa Haber Teknoloji Superonline Abonelik İptali

Superonline Abonelik İptali

23
0

Turkcell Superonline Abonelik İptal Trabzon

Superonline internet abonelik iptal işlemi için öncelikle telefonla abonelik iptal ön talep  oluşturmanız gerekiyor. 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebinizi oluşturun. Müşteri Hizmetleri, talebinizi alaraksize en yakın Kurumsal Çözüm Merkezleri’ne modem iadesi için yönlendirmektedir. Şahıs şirketleri için müşteri fotokopisi ve imzalı iptal dilekçesi gerekiyor. Ayrıca, Kurumsal Şirketler için yetkili kimlik fotokopisi, imza sirküsü ve kaşeli imzalı iptal dilekçesi gerekli.

Trabzon Superonline Yetkili Bayii

Trabzon’da yaşıyor ve abonelik hizmetinizi iptal etmeye karar verdiyseniz yapılacakları anlatalım. Öncelikle, işlemlerinizin en hızlı şekilde işleme konulmasını istiyorsanız Yavuz Selim Bulvarındaki çözüm merkezine gitmeniz gerekiyor. AKSA Doğalgaz’ın altında bulunan Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi’ne gelerek başvurunuzu elden yapabilirsiniz.

Trabzon Superonline Kurumsal Çözüm Merkezi Pazar günleri hariç her gün 09.00 – 19.00 saatleri arası hizmet vermektedir.

Trabzon Superonline Çözüm Merkezi İletişim Bilgileri
Telefon: 0 462 323 11 98
Adres: İnönü Mah. Deva Sok Deva Apt No:14 – Ortahisar / TRABZON

Faks Yolu İle Abonelik Feshi

Trabzon şehir merkezinde yaşamıyorsanız veya sık sık gelmiyorsanız abonelik sözleşmelerini faks yoluyla feshetmek isteyen bireysel Turkcell Superonline müşterilerinin, fesih taleplerini 0850 222 1 222 numaralı Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak teyit edilmiş olmak kaydıyla abonelik iptal sözleşmesini 0850 502 61 49 faks numarasına imzalı olarak göndermeleri gerekmektedir.

​Abonelik sözleşmelerini faks yoluyla feshetmek isteyen kurumsal Turkcell Superonline müşterilerinin, fax çekmeden önce müşteri yöneticileri veya çağrı merkezi ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

*SUPERONLİNE ile “ELEKTRONİK HABERLEŞME HİZMETLERİNE İLİŞKİN ÇERÇEVE SÖZLEŞMESİ” imzalamış olan kurumsal müşterilerinin ise fesih taleplerini işbu sözleşmede öngörülen fesih usulüne göre göndermeleri gerekmektedir. Eğer dilekçe teyit edilmemezse iptal işlemleri tamamlanamamaktadır.

Superonline İnternet Abonelik İptal Formu

Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebinizi ilettiyseniz. Aşağıda yer alan abonelik iptal formunu bilgisayarınıza indirerek ilgili bölümleri doldurun ve çıktısını alın. Bu formu Trabzon Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi’ne elden teslim ettiğinizde talebiniz işleme alınır. Formu 0850 502 61 49 fax numarasına imzalı olarak gönderdiğinizde de başvurunuz işleme alınır.

Superonline Abonelik İptal Formu indir.

FİKRİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!