Ana Sayfa Trabzon Ulaşım Gümüşvadi Turizm

Gümüşvadi Turizm

529
0

Gümüşvadi Turizm

Gümüşhane’ye en yakın havayolu ulaşımı Trabzon Havalimanı‘ndan sağlanmaktadır. Trabzon havaalanından Havaş’ın servisleri ile veya havaalanının hemen üst kısmından geçen yürüme mesafesindeki yola çıkarak daha uygun fiyata şehir içi dolmuşlarını kullanarak Trabzon Otogar‘a gidebilirsiniz. Otogardan Gümüşhane’ye karayoluyla ulaşmak için bir çok alternatif otobüs firması mevcuttur. Fakat bu firmalar arasında en sık sefer düzenleyen ve en kısa sürede Gümüşhane’ye ulaşabileceğiniz firma Gümüşvadi Turizm. Gümüşvadi Turizm’in Trabzon – Gümüşhane arasında 06:00’dan 22:00’ye kadar her yarım saatte bir seferi vardır.

Trabzon ve Gümüşhane illeri arasında karşılıklı olarak her 30 dakikada bir sefer düzenlemektedir. Gümüşvadi Turizm, 16 kişilik Mercedes Minibüs araçlarla 1 saat 30 dakikalık bir yolculuğun ardından güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Hamsiköy’e, Zigana Dağı civarındaki dinlenme tesislerine günübirlik gezileriniz için de Gümüşvadi araçlarını tercih edebilirsiniz.

GÜMÜŞVADİ TURİZM SEFER SAATLERİ

Sabit olarak seferler 30 dakikada bir düzenliyor. Yolcu yoğunluklarına göre bu süre bazen 15 dakikaya düşmekte veya araç hareket saatlerinde 1 yerine 2 araçla sefer düzenlenmektedir. Gümüşhane Üniversitesi sınav haftaları sonrasında, uzun süreli bayram tatilleri öncesi ve sonrasında oluşan yoğun yolcu talebini karşılamak için yine aynı şekilde Gümüşvadi Turizm aynı hareket saatlerinde birden fazla ek sefer düzenlemekte veya araç hareket saatleri arasındaki süreyi 10 dakikaya kadar düşürmektedir.

Gümüşvadi Otobüs Saatleri her gün ilk seferler hafta içi sabah saat 6 da başlarken, hafta sonları ise sabah 7 de başlamaktadır. Telefonla açarak gitmek istediğiniz yere bilet ayırmanız mümkün. Fakat Gümüşhane Otogar veya Trabzon Otogar‘dan araçlara binecekseniz hareket saatinden 5 dakika önce biletinizi almış olmanız gerekiyor.

Gümüşvadi Turizm, taşımacılık yaptığı hat üzerinde yer alan “Trabzon – Maçka” ve “Gümüşhane – Torul” arası kısa mesafe yolcuları kabul etmemektedir. Bu hatlara çalışan şehir içi kısa mesafe hatlar bulunması ve bu hatlarda çalışanların maddi zarar görmemesi için böyle bir uygulama yapılmaktadır.

GÜMÜŞVADİ TURİZM TELEFON NUMARALARI

Gümüşhane Otogar Telefon: 0 456 213 81 21

Torul Otogar Telefon: 0 456 611 20 02

Trabzon Otogar Telefon: 0 462 325 04 74

GÜMÜŞVADi TURiZM BİLET FİYATLARI 2022

Pandemi sebebiyle Gümüşvadi Turizm minibüslerinde maksimum 8 yolcu ile seferler düzenlenmektedir. Bu sebeple, fiyatlarda değişiklikler söz konusu olmuştur.

GÜZERGAH TAM ÖĞRENCİ
Trabzon – Hamsiköy
45 ₺
45 ₺
Trabzon – Zigana Dağı 50 ₺ 50 ₺
Trabzon – Köstere 65 ₺ 65 ₺
Trabzon – Torul 70 ₺ 65 ₺
Trabzon – Gümüşhane 75 ₺ 70 ₺
Gümüşhane – Maçka 70 ₺ 65 ₺

Son Güncellenme: 21.06.2022

FİKRİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!