Ana Sayfa Haber Teknoloji Instagram hesabı nasıl silinir?

Instagram hesabı nasıl silinir?

16
0

Instagram Sosyal Medya Hesabı Silme

Instagram Hesap Silme adresine gidiniz. Instagram internet sitesine giriş yapmadıysanız, öncelikle giriş yapmanız istenir. Hesabınızı Instagram uygulamasının içinden silemezsiniz.

Hesabını neden siliyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.

HESABI KALICI OLARAK SİLME

Instagram hesabınızı silmek için Instagram.com adresine ziyaret ederek hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki kullanıcı adınıza tıklayın ve sonra Profili Düzenle’yi seçin.

Açılan sayfada aşağıya inin ve Hesabımı silmek istiyorum linkini bulun ve tıklayın. Instagram sizi değişen gizlilik ilkeleriyle ilgili endişelerinizi hafifletmek için sizi bir sayfaya yönlendirecektir ve daha sonra hesabınızı neden kapatmak istediğinizi soracaktır. Instagram hesabınızı kapatma sebebinizi açıkladıktan sonra şifrenizi girin ve Hesabımı kalıcı olarak kapat linkine tıklayın.

Unutmayın ki Instagram’ın Facebook gibi hesabı geçici olarak dondurma özelliği yok, ki Facebook’un Instagram’ın da sahibi olduğunu düşünürsek bu durum biraz garip, ya da Twitter gibi hesabınızı tekrar aktif edebileceğiniz bir zaman aralığı yok. Kırmızı butona bir kere bastıktan sonra hesabınızın, gönderilerinizin hepsi tamamen silinecek ve bir daha eski kullanıcı adınızı kullanamayacaksınız. Bu yüzden butona basmadan önce sepyalanmış ve çerçeve içine alınmış güzel bir lattenin fotoğrafını bir daha görmek istemediğinize emin olun.

Yok ben hesabımı kapatmaktan vazgeçtim diyorsanız Trabzon hakkında paylaşımlar yaptığımız, şehir rehberi tadında bilgilerin bulunduğu instagram @trabzon hesabımızı takip etmeyi ihmal etmeyin.

FİKRİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!