Ana Sayfa Haber Teknoloji Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

16
0

Snapchat Hesabı Silme

Snapchat, kısa süreli fotoğraf gönderme ile mesajlaşma teknolojilerinde çığır açarak hayatımıza girdi. Bu özellik kimilerine kendini çok sevdirirken, kimilerini de rahatsız edici hale geldi. Gerekçeniz ne olursa olsun, hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Aslına bakıldığında oldukça kolay olan bu işlem, Türkiye sınırları içerisinde biraz zorlaşıyor.

Normalde https://support.snapchat.com/delete-account adresinden hesabınızı silebiliyorsunuz. Ancak bilinmeyen sebeplerden ötürü, bu adrese Türkiye üzerinden giriş yapılamıyor. Bu adrese yalnızca Proxy veya VPN ile ulaşmak mümkün. Online Proxy hizmeti veren hidemyass sitesinden yönlendirme aldığımız hesap silme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sayfada gireceğiniz kullanıcı adı ve parola doğrulanarak hesap iptal oluyor.

Eğer bağlantıya güvenmiyorsanız, kendi kuracağınız ücretsiz bir VPN üzerinden veya direkt olarak bu sayfanın en altında bulunan alana üstte paylaştığımız linki yapıştırarak Snapchat destek sayfasından hesap silme bölümüne girebilirsiniz.

FİKRİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!